E-tabir

Rüyada Camış Görmek

İslami Rüya Tabirleri | Rüyada Camış Görmek

Rüyada camış görmek, kişi rüyasında camış görürse, maddi ve fiziksel olarak da güçlü olacağının işaretidir. Rüya zenginliğe, itibara ve geniş çevre edinmeye tabir edilmektedir.

Rüyada camış sürüsü görmek; kişi rüyasında camış sürüsü görürse, başarılı bir iş hayatı süresince kazanacağı itibar ve makama delalet eder. Öncü bir lider olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sığır görmek; kişi rüyasında sığır görürse, geçim derdinden kurtulacağına, iş sahibi olacağına, bolluk ve bereket ile zenginliğe ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada öküz görmek; kişi rüyasında öküz görürse, sürpriz bir haber ile mutluluk yaşayacağına işarettir.

Rüyada Tibet öküzü görmek; kişi rüyasında Tibet öküzü görürse, kişinin malından ve parasından hayırsız bir iş için harcayacağı paraya işarettir. Bu rüyayı gören kişi hesapsız davranışlar ve plansız hareketler sonucu hayal kırıklıklarıyla yaşanacak pişmanlığa işarettir.

Rüyada boğa görmek; kişi rüyasında boğa görürse, kişinin güçlü erdemli bir insan olduğunun işaretidir.

Rüyada Camış Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Yerde birsürü civciv var yeğenim birini aliyor fakat tüyleri dökülüyor yerden tüyleri alip yapistiracagim diye uğraşıyor hikmeti nedir

  2. Merhaba ben ruyamda 2 siyah camis gordum bugun biri onumde biride arkamda ama bana zarar vermediler yorumlarmisiniz bunu lutfen ne demek?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>