E-tabir

Rüyada Camış Görmek

Rüyada camış görmek nasıl tabir edilir? Rüyasında camış gören kişiyi  iş ve özel yaşamında neler bekler?

Rüyada camış görmek; hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin büyük başarılara imza atmasıyla tabir edilir. Hem manevi hem de parasal anlamda hayal ettiği noktaya ulaşmasıyla yorumlanır. Yarış halinde bulunulan insanlara karşı galip gelineceğini gösterir. Rüyada camış görmek, rüya sahibinin olduğundan çok daha iyi yerlere gelmesine işarettir. Yeni insanlar tanımak, güzel işlerden büyük kazançlar elde etmek ile yorumlanır.

Rüyada camış sürüsü görmek; rüya sahibinin iş yaşamında yükselişlerine işaret eder. Bulunduğu pozisyondan çok daha iyi bir noktaya gelmesiyle tabir edilir. Rüyada camış sürüsü görmek, kişinin altında çalışan insanları yönetmesi ile yorumlanır.

Rüyada manda görmek; zor günlerin bitişine, problemlerin çözüme kavuşturulmasına işarettir. Kişinin bir süredir devam eden mutsuzluğunun son bulması ile yorumlanır. Rüyada manda görmek, rüyayı gören kişiyi sevindirecek durumların meydana geleceğini gösterir.

Rüyada sığır görmek; parasal sorunların bitmesine, yeni bir meslekte bulunmaya, iyi kazanç kapılarının açılmasına işarettir. Rüyada sığır görmek, uzun süredir devam eden sorunların bitişini simgeler, bereketli bir dönemin habercisidir.

Rüyada boğa görmek; kişinin maddi ve manevi güçlenmesiyle tabir edilir. Çok iyi noktalara gelmek, büyük paralar kazanmak, geniş bir çevreye sahip olmaktır. Rüyada boğa görmek her anlamda çok daha iyi bir durumda olunacağını gösterir.

Rüyada tibet öküzü görmek; doğru yoldan sapmaya, kişinin neyi var neyi yoksa yitirmesine delalettir. Tibet öküzü görmek hayırlı bir rüya değildir. Düşünülmeden atılmış adımlar nedeniyle sonu hüsran olacak işlerle tabir edilir.

Rüyada öküz görmek; kişiye büyük sevinç yaşatacak bir gelişme meydana gelmesiyle tabir edilir. Evlilik teklifi almak, işte terfi etmek gibi hayatın seyrini hayırlı şekilde değiştirecek bir gelişme olacağının delaletidir.

Rüyada Camış Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Yerde birsürü civciv var yeğenim birini aliyor fakat tüyleri dökülüyor yerden tüyleri alip yapistiracagim diye uğraşıyor hikmeti nedir

  2. Merhaba ben ruyamda 2 siyah camis gordum bugun biri onumde biride arkamda ama bana zarar vermediler yorumlarmisiniz bunu lutfen ne demek?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir