Rüyada Camış Görmek

İslami Rüya Tabirleri | Rüyada Camış Görmek

Rüyada camış görmek, kişi rüyasında camış görürse, maddi ve fiziksel olarak da güçlü olacağının işaretidir. Rüya zenginliğe, itibara ve geniş çevre edinmeye tabir edilmektedir.

Rüyada camış sürüsü görmek; kişi rüyasında camış sürüsü görürse, başarılı bir iş hayatı süresince kazanacağı itibar ve makama delalet eder. Öncü bir lider olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sığır görmek; kişi rüyasında sığır görürse, geçim derdinden kurtulacağına, iş sahibi olacağına, bolluk ve bereket ile zenginliğe ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada öküz görmek; kişi rüyasında öküz görürse, sürpriz bir haber ile mutluluk yaşayacağına işarettir.

Rüyada Tibet öküzü görmek; kişi rüyasında Tibet öküzü görürse, kişinin malından ve parasından hayırsız bir iş için harcayacağı paraya işarettir. Bu rüyayı gören kişi hesapsız davranışlar ve plansız hareketler sonucu hayal kırıklıklarıyla yaşanacak pişmanlığa işarettir.

Rüyada boğa görmek; kişi rüyasında boğa görürse, kişinin güçlü erdemli bir insan olduğunun işaretidir.

Etiketler:

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  • yusuf can
    18 Temmuz 2014 12:43

    Yerde birsürü civciv var yeğenim birini aliyor fakat tüyleri dökülüyor yerden tüyleri alip yapistiracagim diye uğraşıyor hikmeti nedir

  • Aygun Mehdiyeva
    23 Ağustos 2014 07:00

    Merhaba ben ruyamda 2 siyah camis gordum bugun biri onumde biride arkamda ama bana zarar vermediler yorumlarmisiniz bunu lutfen ne demek?